Bänner: 

 

 
INTERFACE plaatvaibad
InterfaceFlor plaatvaiba tehas on maailmas esikohal oma disainivaliku ja keskkonna-alase arendustöö poolest. Plaatvaiba turuliidrina suudame pakkuda kiireimat tarneaega ja suurimat tootevalikut.
www.interfaceestonia.com
 
AMTICO LVT-katted
Amtico tehas asub Inglismaal. Amtico imitatsioonpõrandad sobivad eelkõige suure käidavusega kaubanduspindade katmiseks. Tehase kaubamärgid on Amtico, Amtico Signature, Marine, Spacia, Click ja First.
 
BRINTONS kootud villased vaipkatted
Inglismaal asuv tehas valmistab axminster ja wilton koes villaseid vaipkatteid äriruumidele ja kodudele. Brintonsil on üks maailma  suurimaid vaibamustrite andmebaase, mis on abiks eritellimusel vaipade tootmisel.  
 
Belakos vaipkatted
Belakosi tehase vaipkatted valmivad Lõuna-Aafrikas ning lõppviimistlus antakse neile Hollandis. Tehases valmivad vaibad sobivad kasutamiseks nii kodus kui äripindadel.
 
 
HALBMOND eritöö trükivaibad
Halbmond on suure mustrivalikuga eritellimusena vaipkatteid trükkiv tehas Saksamaal. Halbmondis saab trükkida vaipu ja vaipkatteid ka tellija oma mustri järgi. 
www.halbmond.com
 
OBJECT CARPET vaipkatted
Object Carpet on tuntud eelkõige kui väga hea disainiga ühiskondlike ruumide rullvaipade tootja. Tehase toodete hulgast leiab päris mitu Red Dot disainiauhinnaga pärjatud kollektsiooni.  
www.object-carpet.com
 
GEGGUS  porimatid
Geggus on Saksamaal baseeruv suurepärase teeniduskvaliteediga porimattide tootja. Tema valikus on nii Eesti kliimasse sobivad harjasmatid kui ka pehmema struktuuriga vaibaribadega puhastusalad. Geggus teeb porimatile ka firma logo, mille taustale paigaldatakse soovi korral LED valgustus.
www.geggus.com    
 
NORA kummipõrandad
Nora tehas on Saksamaa suurim kummipõrandate tootja. Pakume nii Nora kummist plaate, rullmaterjali kui ka spetsiaalseid trepiastmeid. Äärmiselt pika vastupidavusega katted sobivad nii büroo- kui ka tööstuspõrandatele.  
www.nora.com
 
LINDNER tõstetud põrandad
Lindneri tõstetud aluspõrandad sobivad äripindadele, serveriruumidele, stuudiotele, kinosaalidele ja alajaamadele. Aluspõranda komponendid toodab Lindner ise, mis tagab täiusliku tootekontrolli ja garantii kogu konstruktsioonile. 
www.lindner-group.com     
 
JOBET eritöö porimatid
Jobet on Saksamaa porivaipade tootja. Tehakse nii traditsioonilisi porivaipu kui ka ettevõtte reklaamürituste tarvis logo-matte. Jobeti porivaibad sobivad ka suure käidavusega ühiskondlike ruumide põrandakatete kaitseks.
www.jobet.eu     
 
VORWERK CARPET vaipkatted
Saksa vaibatehas Vorwerk valmistab 4-meetri laiuseid trükimustritega rullvaipu  büroodele ja kodudele. Vorwerki vaipkatted sobivad kasutada ka allergiliste inimeste ruumides.
www.vorwerk-flooring.de
 
2tec2 kootud vinüülvaibad
2tec2 tehas asub Belgias ning toodab vinüülist ja fiiberklaasist kootud vaipu. 2tec2 vaipkatted sobivad kasutamiseks nii ühiskondlikul pinnal kui ka kodudes.

 
DANFLOOR vaipkatted
Taani vaibatehase valikus on nii soodsa hinnaga villavaipu kui ka välimuselt naturaalseid sisalkudumeid meenutavaid tugevaid kootud rullvaipu. 
www.danfloor.com
 
VALLEY käsituft vaibad
Valley on Eesti ettevõte, mis tegeleb aastast 1996 naturaalsetest materjalidest vaipade tootmisega käsitafting 
meetodil. Iga vaip valmib käsitööna vastavalt kliendi mustrisoovidele.
www.valley.ee     
 
Findeisen viltvaibad
FINDEISEN on Saksamaal asuv viltvaipade tootja. Laia värvivalikuga vaibad on väga vastupidavad ning neid kasutatakse põhiliselt büroodes ja kaubanduspindadel.
 
KÜBERIT liistud
Küberiti tehas Saksamaalt pakub väga laia liistuvalikut. Küberitil on olemas ka painutatad liistud erinevate põrandakatete üleminekute tegemiseks.  
https://pro.kueberit.com/en/profile